вівторок, 13 серпня 2019 р.

Національно- патріотичне виховання розпочинається в дитини ще з колиски, в батьківській родині,продовжується в дитячому садочку і, вже свідоме відчуття себе громадянином України,формується в стінах рідної школи.В нашій школі активно ведеться робота з національно - патріотичного виховання.Любов'ю до батьків, своєї землі, односельців, рідного краю просякнутий кожен захід, що відбувається в нашій школі( хроніку заходів можна побачити в даному блозі)!
Та особливу увагу хочемо звернути на такі нетрадиційні заходи, що здружують шкільний колектив, сприяють розвитку дитячої цікавості до історії рідних стежин:
1. Одним із таких заходів була " Посвята в козачата" учнів Покотилівської школи на районному святі в С.Торговиця 14 жовтня 2018 року. 2.Надзвичайно здружує шкільну родину: вчителів та учнів спільні мандрівки з елементами дослідження ( з ночівлею на місцевості, де відбувались історичні події) рідним краєм,які також є складовими кількаетапного проекту " Мандруємо рідним краєм!" ( червень  2019)
3.Нікого з жителів села не залишає цікавість до історії свого села, рідної школи, навіть в соцмережі  Фейсбук жителями села створена група " Там, де Ятрань круто в'ється...", де учасники групи діляться спогадами, , новинами рідного села.То вже , коли батькам це цікаво, то  і учні випускного класу  школи  провели дослідницький міні- проект " Історія школи очима випускників 2018", а випускники 2019 продовжили його і доповнили своїми світлинами.


                                    "Історія школи очима випускників 2018"

                                                      Здається, шо то було так давно...

Коли в руках тримаю цей альбом...


                                                           Нам було абсолютно всеодно 

Не маючи нічого мати всьо...

Ми жили всі так, ніби то був сон...


І можна бути вічно молодим...


Наші улюблені вчителі
Старі фотографії на стіл поклади...


                                                      Дитячі історії смішні розкажи...

І справжнім друзям не забудь, позвони
 


                                                  Бо добре чи зле з тобою завжди вони!!!


                                                       Доповнення  до альбому 2018-2019    

                                                                 Сьогодні, і ми вчителі!

Для нас, дітей свого села, історія його викликає цікавість, гордість та бажання зробити своє рідне село кращим, затишнішим, квітучішим!!!!! :) :) :)


Немає коментарів:

Дописати коментар

Тиждень протипожежної безпеки  безпеки «Іскру гаси до пожежі, бо вогонь не знає межі!»  02-06 листопада 2020/21